Przesłuchania gminne IV Wojewódzkiego Przeglądu Amatorskiej Twórczości Teatralnej PIKtoGRAmy - Zaproszenie

Gorąco zapraszamy dzicięcych i młodzieżowych wokalistów, a także recytatorów z terenu Gminy Piątnica na kolejną edycję Wojewódzkiego Przeglądu Amatorskiej Twórczości Teatralnej "PIKtoGRAmy".

W tyrm roku przesłuchania gminne zaplanowaliśmy na ostatni tydzień marca czyli:

• 25.03 - Mistrz Piosenki od godz. 12:00;
  • 26.03 - Mistrz Recytacji od godz. 13:00.

Na karty zgłoszeń oraz podkłady muzyczne czekamy do 20.03.2024 roku. Po upływie terminu zgłosznia nie będą przyjmowane.

Każda placówka może zgłosić do Przeglądu gminnego maksymalnie 6 uczestników wytypowanych wcześniej poprzez eliminacje szkolne. Oddziały przedszkolne są traktowane jako oddzielne placówki edukacyjne, które również mogą zgłosić maksymalnie 6 uczestników po wcześniejszych eliminacjach przeprowadzonych w placówce.

Przypominamy, że Przegląd kierowany jest do solistów.

Tematem przewodnim tegorocznego przeglądu jest "PRZYJAŹŃ".

"Przyjaźń to najcenniejszy skarb, jakiego człowiek może doświadczyć.".

Ernest Hemingway

W związku z czym repertuar uczestników powinien jak najbardziej współgrać z tematem przewodnim, a wszystkie utwory muszą być wykonywane w języku polskim.

Gorąco zapraszamy do udziału!

PLIKI DO POBRANIA