czerwiec

"Gra o cud nad Narwią - Forty 1920" - popremierowa wersja gry

Wszystkim chętnym, którym nie było dane uczestniczyć w premierowej rozgrywce mobilnej gry terenowej „Gra o cud nad Narwią - Forty 1920”, która odbyła się podczas imprezy plenerowej 'FORToMANIA 2”, proponujemy nadrobić tą zaległość i podjąć wyzwanie już dziś (lub np. w najbliższy weekend).TU więcej o grze.
Przypominamy – strat gry odbywa się na terenie rekreacyjnym przy Strzelnicy FORTY w Piątnicy Poduchownej, ul. Stawiskowska 57. Ale zanim znajdziemy się na starcie, prosimy zapoznać się z informacją techniczną.

Informacja techniczna dla uczestników gry

Przed startem gry należy:

• pobrać na swój telefon aplikację ActionTrack, która jest darmowa i dostępna na systemy IOS (dla wersji 11.0 i wyższej) i Android (dla wersji 7.0 i wyższej). Przy pobieraniu aplikacji należy zezwolić na korzystanie z funkcji robienia zdjęć.

• uruchomić w telefonie Internet i włączyć funkcję GPS (usługę lokalizacji).

Na starcie gry

• Wejście do gry jest możliwe po zeskanowaniu specjalnego kodu QR, który jest dostępny w GOK Piątnica oraz na stronie www.gokpiatnica.pl (pod tekstem)

• Gra zaczyna się i kończy przy wejściu na FORT III

• Po wejściu do gry gracze akceptują regulamin gry i podają swoje dane kontaktowe (w celu możliwości przyznania gadżetów). Dane te są bardzo ważne, prosimy o wpisanie ich poprawnie.

W czasie gry

• Telefon nie zwalnia uczestników z obowiązku dostosowania się do przepisów ruchu drogowego

• Zaleca się zaopatrzenie w baterię przenośną powerbank.

• Gra prowadzi od punktu do punktu, każdy następny punkt odkrywa się automatycznie. Można korzystać z widoku mapy lub widoku ze strzałką. Przełączanie pomiędzy widokiem mapy a strzałką odbywa się za pomocą ikonki róży wiatrów widocznej w prawym górnym rogu.

• Gra ma warstwę fabularną oraz pytania.

• Trasa gry to około 3,5 km, orientacyjny czas jej przejścia to około 1,5 godziny.

Życzymy powodzenia!

Dzień dziecka w Olsztynie