Gminny Ośrodek Kultury w Piątnicy
3
marzec
2024
Kierunek Kultura! - „Jesus Christ Superstar” i ...
godzina: 12:45
miejsce: Białystok
6
marzec
2024
"Życie po Kabarecie pod Wyrwigroszem" - Maurycy Polaski
godzina: 18:30
miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Piątnicy
ul. Szkolna 25, 18-421 Piątnica Poduchowna
16
marzec
2024
Carving - Świetlica Wiejska w Drozdowie zaprasza
godzina: 16:00
miejsce: Świetlica Wiejska w Drozdowie, ul. Górna 2

"Gra o cud nad Narwią - Forty 1920"

"Gra o cud nad Narwią - Forty 1920"

Zapraszamy gorąco mieszkańców gminy Piątnica, sąsiadów z Łomży i okolic oraz wszystkich miłośników gier plenerowych, do udziału w pierwszych!!! rozgrywkach gry terenowej z aplikacją mobilną i lokalizacją GPS pt. „Gra o cud nad Narwią – Forty 1920”. Akcja gry toczy się na terenie Piątnicy, a ściślej, na terenie FORTU III. Scenariusz gry pozwala wcielić się w polskiego żołnierza, bohaterskiego obrońcę Twierdzy Łomża, który podczas bitwy z bolszewikami otrzyma szereg zadań i rozkazów do wykonania. Jakich? Tego nie zdradzimy, to... „tajemnica wojskowa”. Jedynie co możemy powiedzieć to to, że na około 3-kilometrowej trasie, rozmieszczonych jest 60 checkpointów, w których... No właśnie, nic więcej. Ale zapewniamy zabawa będzie przednia, szczególnie dla drużyn rodzinnych, znajomych, przyjaciół, jaki dla indywidualnych uczestników.
„Gra o cud nad Narwią – Forty 1920”, jest jedną z atrakcji imprezy plenerowej pt. „FORToMANIA 2”, która odbędzie się 24 lipca 2022 r. na terenie FORTU III. Impreza rozpoczyna się o godz. 13:00 inscenizacją bitwy z 1920 r., a start mobilnej gry terenowej przewidziany jest na godz. 15:15 plac rekreacyjny przy Strzelnicy FORTY, Piątnica, ul. Stawiskowska 57.

Uwaga! Ważne! Do gry można przystąpić pojedynczo lub w drużynach (maksymalnie czteroosobowych). Obowiązują zapisy. Wiek uczestnika: powyżej 16 roku życia. Uczestnicy poniżej 16 roku życia, mogą za pisemną zgodą rodziców / opiekunów prawnych zostać członkiem drużyny, w której przynajmniej jeden uczestnik jest pełnoletni. By zagrać, potrzebny smartfon (wystarczy jeden na grupę) z aplikacją „Action Track” (do pobrania w Google Play i App Store). Zalecamy odpowiedni ubiór dostosowany do warunków pogodowych, wygodne, najlepiej trekingowe obuwie, butelkę wody i naładowaną baterię lub powerbank.

Zapisy będziemy przyjmować tylko na miejscu, w dniu wydarzenia (namiot organizatora).

I jeszcze ważna informacja. Nad grą pracowała 14 osobowa grupa młodzieży z gminy Piątnica. W trakcie pięciodniowych warsztatów, opanowali proces tworzenia mobilnej gry terenowej, wykorzystując odpowiednie narzędzia cyfrowe. Pod okiem trenera p. Wojciecha Kloca z firmy Good Games, pracowali również nad scenariuszem gry, trasą oraz materiałami graficznymi. W imieniu młodzieży jak i naszym jeszcze raz gorąco zachęcamy do „obrony” Twierdzy Łomża! Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!


PLIKI DO POBRANIA


Powrót do Strony Głównej
Kierunek Kultura! - „Jesus Christ Superstar” i ... "Życie po Kabarecie pod Wyrwigroszem" - Maurycy Polaski Carving - Świetlica Wiejska w Drozdowie zaprasza

Gminny Ośrodek Kultury w Piątnicy

ul. Szkolna 25
18-421 Piątnica Poduchowna
Województwo podlaskie
tel. 86 216 44 34
kom. +48 699 835 193

© 2024 gokpiatnica.pl