Wyniki XXIX Nadnarwiańskiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej - Piątnica 2024!

Miniony czwartek (10.10.2024 r) nasz Ośrodek wypełniały piękne głosy zdolnych reprezentantów placówek oświatowych z terenu powiatu łomżyńskiego (z wyłączeniem miasta Łomża), a wszystko to w ramach przesłuchań do XXIX Nadnarwiańskiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej – Piątnica 2024.

Jury w składzie: Pani Katarzyna Szmitko (przewodnicząca); Pan Grzegorz Sekmistrz oraz Pan Ryszard Kulaszewski,

miało naprawdę ciężkie zadanie do wykonania biorąc pod uwagę fakt, że na piątnickiej scenie poziom wykonań był naprawdę wysoki. Po burzliwych obradach specjaliści z branży wokalnej i artystycznej wyłonili zwycięzców tegorocznej edycji konkursu.

Z wielką radością ogłaszamy laureatów i wyróżnionych w XXIX Nadnarwiańskiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej – Piątnica 2024:

w kategorii I – przedszkola:

Marcel Lubiecki

Jan Rukat

Julia Zyskowska

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy

w kategorii II - klasy I - III szkół podstawowych:

Nagroda

Zuzanna Karpińska

Szkoła Podstawowa w Konarzycach

Nagroda

Zuzanna Brzostowska

Iga Baczewska

Magdalena Kopczewska

Aleksandra Grodzka

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Śniadowie

w kategorii III - klasy IV - VI szkół podstawowych:

Lena Skrodzka

Szkoła Podstawowa w Jeziorku

Oliwia Frąckiewicz

Szkoła Podstawowa w Kisielnicy

II miejsce -

Emilia Góralczyk

Ewelina Sakowska

Zuzanna Góralczyk

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Piątnicy

w kategorii IV - klasy VII - VIII szkół podstawowych:

Karolina Szypulska

Szkoła Podstawowa w Dobrzyjałowie

Natalia Szymańska

Szkoła Podstawowa w Jeziorku

Uroczyste wręczenie nagród nastąpi podczas Koncertu Galowego, który odbędzie się 24.10.2024 r o godz 13:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Piątnicy. Wtedy też na GOK-owej scenie zaprezentują się laureaci tegorocznego konkursu w repertuarze z przesłuchań.

Wydarzenie ma charakter otwarty w związku z tym gorąco zapraszamy wszystkich miłośników piosenki dziecięcej i młodzieżowej do wysłuchania mini koncertu.

Pragniemy również serdecznie podziękować Pani Katarzynie Szmitko – przewodniczącej jury, Panu Grzegorzowi Sekmistrzowi oraz Panu Ryszardowi Kulaszewskiemu, za wysłuchanie i ocenę uczestników konkursu. Opiekunom i nauczycielom za przygotowanie uczestników do konkursu oraz Wam młodzi wokaliści za udział w tegorocznej edycji konkursu.