Przesłuchania w ramach "XXIX Nadnarwiański Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej - Piątnica 2024"

Jesteśmy na świeżo po przesłuchaniach uczestniczek i uczestników kolejnej XXIX edycji Nadnarwiańskiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej – Piątnica 2024.

Niezwykle wysoki poziom uczestników konkursu nie ułatwił zadania Jury, w którego skład wchodzili: Pani Katarzyna Szmitko, Pan Grzegorz Sekmistrz oraz Pan Ryszard Kulaszewski. W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować naszym ekspertom za wsparcie nas swoją wiedzą i doświadczeniem artystycznym przy realizacji konkursu.

Jurorzy na podstawie wysłuchanych prezentacji wyłonili najlepszych wokalistów spośród trzydziestu zgłoszonych reprezentantów placówek edukacyjnych i kulturalnych z terenu całego powiatu łomżyńskiego.

Wyniki konkursu już na początku przyszłego tygodnia pojawią się na naszej stronie www, Facebook'u oraz otrzymają je na swoje skrzynki mailowe placówki delegujące reprezentantów na konkursu.

Więc gorąco zachęcamy do śledzenia nas w sieci.