"Piątniczanie" na łomżyńskiej "SENIORADZIE"

W dniu 19.09.2024 r. Zespół „Piątniczanie” miał przyjemność wystąpić przed łomżyńską publicznością podczas tegorocznego Święta Łomżyńskich Seniorów. Okazją do występu było zaproszenie Prezydenta Łomży oraz Łomżyńskiej Rady Seniorów, organizatorów IX edycji „Seniorady”. Na to wyjątkowe wydarzenie, zespół pod kierownictwem p. Ryszarda Kulaszewskiego przygotował specjalny program artystyczny. Przy akompaniamencie muzyków, „Piątniczanie” zaśpiewali szlagiery m.in. Mieczysława Fogga, Eugeniusza Bodo oraz Jerzego Połomskiego. Za swe wykonanie zespół otrzymał od łomżyńskiej publiczności burzę oklasków. Na scenie wystąpili również: Dzienny Dom Seniora+ w Łomży, „Maryna” z Klubu Seniora+ w Łomży, „Kolneńskie Dziewczyny z Plusem” z Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, „Cyganeria” z Miejskiego Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej, Zespół „Seniorita” z Klubu Seniora w Grajewie oraz Michał i Dominik Sawiccy.

W imieniu „Piątniczan” gorąco dziękujemy Organizatorom za zaproszenie i okazaną gościnność. Było nam niezmiernie miło uczestniczyć w wydarzeniu, które od lat kojarzy nam się z radością, uśmiechem, życzliwością i pozytywną energią.

"Piątniczanie" na łomżyńskiej "SENIORADZIE"