"Noc integracyjna"

Projekt „Natura pędzlem malowana” to nie tylko rozwijanie swojego warsztatu artystycznego i praca nad rękodziełem, ale również (jak nie przede wszystkim) dobra zabawa. Na dwa dni przed wernisażem, w udostępnionej sali remizy OSP Drozdowo, uczestniczki projektu zaplanowały „Noc integracyjną”. Były zabawy przy muzyce, karaoke, gry planszowe, ale również warsztaty kulinarne! Temat warsztatów: „Boc” (potrawa regionalna, znana bardziej jako „babka ziemniaczana”). Ale to nie wszystko. Prowadzące warsztaty Panie ze Stowarzyszenia Rozwoju Gminy Piątnica, podzieliły się również swoją wiedzą na temat idealnego „jabłecznika”. Mówiąc krótko „zabawa była pyszna!”.

Przy realizacji tego wydarzenia wsparli nas:

• OSP Drozdowo

• Parafia Drozdowo

• Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Piątnica

za co serdecznie dziękujemy!

Bardzo Młoda Kultura - NCK (www) / Narodowe Centrum Kultury (www) / Podlaski Instytut Kultury (www) / BMK - woj. podlaskie (facebook)

"Noc integracyjna"