Magiczny Dzień Dziecka

6 czerwca 2024 r. w naszym Ośrodku odbył się niezwykły pokaz iluzjonisty - Karola Sanettiego. Program przygotowany specjalnie z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka był pełen zaskakujących sztuczek, okraszonych dużą dawką humoru. Podczas występu, iluzjonista niejednokrotnie zapraszał na scenę widzów do asystowania przy prezentacji kolejnych sztuczek, a chętnych do tego zadania nie brakowało! Każdy chciał z bliska przypatrzeć się bardzo dokładnie dłoniom iluzjonisty, znaleźć jakiś niewidzialny sznurek, żyłkę, lub cokolwiek co dałoby odpowiedź na często zadawane przez widzów pytanie: „Ale jak ?” Niestety bezskutecznie. Nawet będąc na scenie, tuż obok naszego gościa, żadnemu z asystentów nie udało się znaleźć czegokolwiek, co mogło by zdemaskować wykonywany pokaz. Cóż, pozostaje nam tylko potwierdzić, że magia naprawdę istnieje.
Drodzy widzowie! Mamy nadzieję, że pokaz w wykonaniu Karola Sanettiego dostarczył Wam wiele radości i zainspirował do marzeń i fantazji. Dziękujemy za Waszą obecność i udział w tej magicznej przygodzie! A z okazji Dnia Dziecka, życzymy Wam spełnienia wielu najskrytszych marzeń.

Do zobaczenia podczas kolejnych wydarzeń organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Piątnicy.

Magiczny Dzień Dziecka