"Gala Mistrzów" - zaproszenie

Zapraszamy na „Galę Mistrzów” czyli uroczyste podsumowanie tegorocznej edycji gminnych eliminacji IV Wojewódzkiego Przeglądu Amatorskiej Twórczości Teatralnej PIKtoGRAmy oraz konkursu plastycznego pt. „W balasku polskich medali”.
Na naszej scenie, tym razem w roli laureatów, ponownie zaprezentują się „Mistrzowie piosenki” oraz „Mistrzowie recytacji”. Oprócz tego, będziemy mieli zaszczyt przedstawić zwycięzców konkursu plastycznego zorganizowanego z okazji uchwalonego przez Sejm Rzeczpospolitej Polskiej - Roku Polskich Olimpijczyków, w 100-lecie zdobycia pierwszych medali olimpijskich przez polskich sportowców.
Na to radosne spotkanie, zapraszamy gorąco wszystkich laureatów ze swoimi najbliższymi, opiekunów, nauczycieli i instruktorów.
Do zobaczenia!

18 kwietnia 2024 r. godz. 13:00, sala Gminnego Ośrodka Kultury w Piątnicy, ul. Szkolna 25.