Adam Snopek Show Przy Fortepianie w programie „Od Bacha do AC/DC czyli o muzyce na wesoło”.
miejsce: GOK Piątnica, ul. Szkolna 25, 18-421 Piątnica Poduchowna

Ponad 80 prac konkursowych

Właśnie minął termin nadsyłania prac plastycznych na konkurs pt. „W BLASKU POLSKICH MEDALI” zorganizowanego przez nasz Ośrodek. Przypomnimy, że konkurs został ogłoszony z okazji ustanowienia przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej roku 2024 Rokiem Polskich Olimpijczyków. Okazją było 100 lecie zdobycia pierwszych medali olimpijskich przez polskich sportowców. Stało się to w niedzielę, 27 lipca 1924 r. na VIII Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu, gdzie drużyna kolarzy torowych w składzie: Józef Lange, Jan Łazarski, Tomasz Stankiewicz i Franciszek Szymczyk zdobyła na dochodzenie na 4000 m srebrny medal.
W sumie otrzymaliśmy ponad 80 prac plastycznych, które tuż po nadchodzących świętach wielkanocnych, zostaną ocenione przez najlepszych fachowców w tej dziedzinie, czyli wykładowców przedmiotów artystyczno-zawodowych Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Wojciecha Kossaka w Łomży.

O werdykcie jury, poinformujemy w drugiej połowie kwietnia.