Adam Snopek Show Przy Fortepianie w programie „Od Bacha do AC/DC czyli o muzyce na wesoło”.
miejsce: GOK Piątnica, ul. Szkolna 25, 18-421 Piątnica Poduchowna

No i stało się!

W minioną niedzielę (15.01.2023 r.), na zaproszenie gospodarzy łomżyńskiej Hali Kultury, nasz rodzimy „Teatr na Piątnicy” zaprezentował się licznej!!! łomżyńskiej publiczności.
Wystawił sztukę Sławomira Mrożka pt. „Dom na granicy”. Była to już trzecia konfrontacja teatru z tym tytułem, ale pierwsza poza naszym ośrodkiem, co też prawdopodobnie było powodem pojawienia się lekkiego niepokoju zarówno u aktorów jak i reżysera. Nowe miejsce z przestronną sceną jednak ich nie zdeprymowało, a przynajmniej nie dali po sobie tego poznać. Zagrali świetnie, czego dowodem był aplauz widzów jak i nieskrywana radość reżysera spektaklu i opiekuna teatru p. Tomasza Bogdana Rynkowskiego. Sami aktorzy (choć na na słowo „aktorzy” reagują uśmiechem) też czuli, że sprostali wyzwaniu.
Dziękujemy panu Sławomirowi Śledziewskiemu za zaproszenie i gościnność oraz okazaną chęć ponownego goszczenia Teatru na Piątnicy już z kolejnym spektaklem. Słowa podziękowania kierujemy również do pana Krzysztofa Jodłowskiego za pomoc techniczną w realizacji nagłośnienia i oświetlenia.

No i stało się!