"Wspomnienie z wakacji" - wyniki konkursu

Trochę z poślizgiem, ale są! Są wyniki konkursu fotograficznego „Wspomnienie z wakacji”.

Na początek chcemy podziękować gorąco wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział w naszej zabawie konkursowej. Cieszymy się, że są wśród nas tacy, którzy przed „wciśnięciem spustu migawki” w swoich smartfonach, na krótką chwile się zatrzymają i pomyślą o kompozycji wykonywanego zdjęcia. To właśnie ten moment może być początkiem wielkiej przygody z fotografią. Ale do rzeczy.

Na zaproszenie do konkursu odpowiedziało 19 uczestników - młodzież oraz dorośli mieszkańcy naszej gminy.

Jury konkursu w składzie:
p. Zbigniew Biernacki, p. Zbigniew Ciborowski oraz p. Stanisław Zeszut
po zapoznaniu się z fotografiami konkursowymi postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

I nagroda:

„Trzy korony” autor ©Agnieszka Rakowska / Jeziorko

„Życie miasta” autor ©Anna Rybińska / Drozdowo

II nagroda:

„Ocean atlantycki” autor ©Roksana Zakrzewska / Drozdowo

„Mazury cud natury” autor ©Rafał Rakowski / Jeziorko

III nagroda:

„Tak trzymaj” autor ©Anna Kruszewska-Wołczuk / Czarnocin

„Żaglówki na Jeziorze Solińskim” autor ©Katarzyna Szymańska / Budy Czarnockie

Wyróżnienia:

„Wodospad” autor ©Ewa Sierocka / Piątnica

„Wielka palma” autor ©Krystian Olszewski / Krzewo

„Z lotu ptaka” autor ©Martyna Runo / Piątnica

„Bajkowa Narew” autor ©Sylwia Karasińska / Drozdowo

GRATULUJEMY!!!

Dziękujemy jurorom za bezinteresowną pomoc w przeprowadzeniu konkursu. Doceniamy posiadaną wiedzę, odpowiednie spojrzenie, a przede wszystkim chęć poświęcenia swojego prywatnego czasu. Wielkie chapeau bas!

Na podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród laureatom oraz wyróżnionym uczestnikom, zapraszamy do naszego Ośrodka

25 października 2022 r. o godz. 17:30.

Będzie to wydarzenie, na którym wręczymy również nagrody laureatom XXVII Nadnarwiańskiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej.

Zapraszamy!