kwiecień
"Makrama dla wszystkich"
miejsce: Świetlica Wiejska w Murawach, Murawy 40

Nasz Ośrodek w projekcie „Cyfrowe GOK-i w podregionie łomżyńskim”

Komputery i oprogramowanie otrzymane w celu realizacji projektu "Cyfrowe GOK-i w podregionie łomżyńskim"

Niezwykle miło nam poinformować, że nasz Ośrodek w ramach kolejnego etapu „Cyfrowe GOK-i w podregionie łomżyńskim” otrzymał od Fundacji VCC 6 komputerów przenośnych z systemem operacyjnym Windows 10 Home oraz oprogramowaniem, w skład którego wchodzi Adobe Photoshop CC, Serif Affinity Photo + Designer oraz Office 365. Łączna wartość otrzymanego sprzętu wynosi 22 421,22 zł. Sprzęt wykorzystany zostanie w procesie szkolenia kadry GOK oraz dzieci i młodzieży w wieku 10 – 18 lat w zakresie dziennikarstwa on-line i bezpieczeństwa w sieci. Działania te mają na celu podniesienie kompetencji cyfrowych uczestników projektu.

Projekt realizowany jest w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w Programie Operacyjnym Polska Cyfrowa, Oś priorytetowa: III. Cyfrowe kompetencje społeczeństwa Działanie: 3.2 Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej.

Nasz Ośrodek w projekcie „Cyfrowe GOK-i w podregionie łomżyńskim”

"Makrama dla wszystkich"