czerwiec

"Gmina Piątnica - cztery pory roku. Kalendarz 2022." Konkurs fotograficzny.

Proponujemy aby od tej chwili, każdy większy i mniejszy miłośnik fotografii, podczas codziennego spaceru miał przy sobie aparat fotograficzny, co dziś nie jest wielką sztuką. Tak naprawdę, sztuką jest go dziś przy sobie nie mieć. Dlatego też, wykorzystując ten fakt, zachęcamy do udziału w całorocznym konkursie fotograficznym pt. „Gmina Piątnica – cztery pory roku. Kalendarz 2022”.
I już samym tytułem zdradziliśmy nasze zamiary. Planujemy wydać kalendarz na 2022 rok prezentujący uroki Gminy Piątnica uchwycone na konkursowych fotografiach!
Konkurs podzieliliśmy na cztery kategorie (etapy): „Zima”, „Wiosna”, „Lato” i „Jesień”. Zaznaczmy, że każdy etap zostanie potraktowany jako oddzielny konkurs z oceną zdjęć oraz nagrodami. Czyli, jest szansa na wygraną aż 4 razy w jednym konkursie. To nie zdarza się zbyt często.

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 12 zdjęć, po trzy do każdej kategorii:

• zima - termin nadsyłania zdjęć do 21.03.2021 r.,
  • wiosna - termin nadsyłania zdjęć do 22.06.2021 r.,
  • lato - termin nadsyłania zdjęć do 23.09.2021 r.,
  • jesień - termin nadsyłania zdjęć do 19.11.2021 r.

O wynikach poszczególnych etapów będziemy informować na bieżąco.

Kategorią (etapem) od której zaczniemy, to: „Zima”. Co prawda ta pora roku za chwilę ustąpi wiośnie, ale póki co za oknem śnieg, termometry na minusie, więc pozostaje tylko ciepło się ubrać i wyruszyć w poszukiwaniu zimowych kadrów. Pora dnia nie ma tu znaczenia. A w zasadzie ma, olbrzymie! Miejsce, które wydawałoby się nam dobrze znane i za dnia mało atrakcyjne, przy wschodzie słońca może wyglądać zjawiskowo.
Tak więc aparaty lub smartfony w dłoń i wyruszamy na długi „fotospacer”. Ale uwaga, ta zabawa wciąga! Powodzenia!
W przypadku pytań dotyczących konkursu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 86 216 44 34 lub mailowego: gok@gokpiatnica.pl.

Patronat Konkursu
Wójt Gminy Piątnica

Więcej szczegółów w Regulaminie.

PLIKI DO POBRANIA

Dzień dziecka w Olsztynie