"Reaktywacja" - próba przed konsultacjami

Poniedziałkowym popołudniem 18.06 odbyło się oficjalne spotkanie uczestników projektu pn. ,,Podwórko – Reaktywacja”. Podczas spotkania przygotowywaliśmy się do naszych pierwszych Konsultacji Międzypokoleniowych, które odbędą się już 21 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury w Piątnicy o godz. 18:00.

Uczestniczki projektu, aby oswoić się z czekającym na nie zadaniem podzieliły się na mniejsze grupy i przeprowadziły swoje pierwsze wywiady dotyczące zabaw podwórkowych z opiekunami oraz z pracownikami Gminnego Ośrodka Kultury w Piątnicy. Po przeprowadzonych wnikliwych wywiadach, każda z grup prezentowała pozostałym uczestnikom poznane gry, przedstawiając jednocześnie panujące w niej zasady. Wypadło dobrze! Jesteśmy gotowi na pierwsze konsultacje które odbędą się już jutro (21 czerwca) o godz. 18:00 w sali naszego Ośrodka.

I.G.

"Reaktywacja" - próba przed konsultacjami