Jeszcze jeden projekt z dofinansowaniem!

„Podwórko – reaktywacja” - to tytuł projektu złożonego do konkursu „Zapraszamy do Gry – Lokalne projekty Edukacji Kulturowej” realizowanego przez Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku, w ramach Podlaskiego Pomostu Kultury. Nasz projekt wyłoniony został spośród 52 innych i znalazł się w drugim etapie konkursu wśród 17 projektów, które otrzymały dofinansowanie.

„Projekt zakłada odnalezienie oraz przedstawienie młodemu pokoleniu starych i często zapomnianych już zabaw, które były popularne kilkanaście a nawet kilkadziesiąt lat temu wśród ówczesnej młodzieży...
...stworzenie w formie multimedialnej, mini leksykonu zabaw podwórkowych, które były popularne na terenie Gminy Piątnica i w okolicach...”