czerwiec

Powitajmy wakacje!

Pilna informacja do wszystkich, którzy odkładają na bok swoje teczki, piórniki, zeszyty i podręczniki. Jeśli nie macie nic w planach na 30 czerwca, a nawet jeśli macie, to proponujemy zmienić plany i przyjść o godz. 12:00 do naszego Ośrodka, na coroczne POWITANIE WAKACJI!

Tym razem oprócz zabawnych konkursów, ciekawego spotkania z funkcjonariuszem Policji, proponujemy bezpłatne warsztaty z karmelarstwa. Pod czujnym okiem zawodowców z Ciuciu Caffe, każdy uczestnik będzie mógł wykonać samodzielnie, słodkiego, kolorowego lizaka!

Ale jest jedno ale! Ilość miejsc jest ograniczona! Zapraszamy czym prędzej do naszego Ośrodka, by zapisać się na listę chętnych do wspólnego, słodkiego rozpoczęcia dłuuuugo wyczekiwanych wakacji!

Na zgłoszenia czekamy do 27 czerwca do godz. 12:00. ZAPRASZAMY!

Dzień dziecka w Olsztynie