czerwiec

"Wakacyjne Kadry Gminy Piątnica"

Uwaga! Do wszystkich uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich, którzy posiadają zameldowanie na terenie naszej gminy. Mamy dla Was kolejny konkurs!

Zapraszamy do udziału w I Gminnym Konkursie Fotograficznym pn. „ Wakacyjne Kadry Gminy Piątnica”. Tematem przewodnim są miejsca, wydarzenia, architektura lub osoby, które wzbudziły w autorze największe emocje i upamiętnione zostały w formie fotografii wykonanych w okresie wakacyjnym na terenie gminy Piątnica.

Malowniczych miejsc na terenie gminy jest bardzo wiele, wystarczy rozejrzeć się wokół siebie, ale i widowiskowych wydarzeń też nie brakuje. Jedna z nich już w najbliższą niedzielę, gdzie o godz. 11:30 na terenie Fortu II w stadninie koni FORTECA rozpocznie się „Wystawa Koni Zimnokrwistych”. Trudno o bardziej wdzięczne i fotogeniczne „obiekty”, ale jak widać na fotografii wyżej, rodzinna przechadzka też może być ciekawym tematem fotograficznym .

Zapraszamy gorąco i pamiętajmy: zdjęcia robimy my, nie aparat. Nie ma znaczenia czy wykonujemy je aparatem wbudowanym w telefon komórkowy, czy też wypasioną lustrzanką. Liczy się pomysł na zdjęcie! POWODZENIA!!!

PLIKI DO POBRANIA

Dzień dziecka w Olsztynie