wrzesień
Zajęcia wokalne - spotkanie organizacyjne
miejsce: sala Gminnego Ośrodka Kultury w Piątnicy

Standardy Ochrony Małoletnich w GOK Piątnica oraz w podległych placówkach kultury

STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH

OBOWIĄZUJĄCE

Gminnym Ośrodku Kultury w Piątnicy

Świetlicy Wiejskiej w Drozdowie

ul. Górna 2, 18-421 Drozdowo

Świetlicy Wiejskiej w Murawach

Murawy 40, 18-421 Murawy

10.06.2024 r.

CEL

Zapewnienie bezpieczeństwa małoletnim, dbałość o ich dobro, uwzględnianie potrzeb i podejmowanie działań w ich jak najlepszym interesie.

Naczelną zasadą wszystkich działań podejmowanych przez pracowników Ośrodka jest działanie dla dobra dziecka i w jego najlepszym interesie. Pracownik Ośrodka traktuje dziecko z szacunkiem oraz uwzględnia jego potrzeby. Niedopuszczalne jest stosowanie przez pracownika wobec dziecka przemocy w jakiejkolwiek formie. Pracownik Ośrodka, realizując te cele, działa w ramach obowiązującego prawa, przepisów wewnętrznych danej placówki oraz swoich kompetencji.

Dobro i bezpieczeństwo dzieci jest priorytetem wszelkich działań podejmowanych przez pracowników Ośrodka na rzecz dzieci.

PLIKI DO POBRANIA

Zajęcia wokalne - spotkanie organizacyjne