"Akcja wakacje" - zaproszenie

„Akcja Wakacje” czyli tydzień z kulturą i dobrą zabawą. Na ten cykl wydarzeń zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 0-15 lat zamieszkującej naszą gminę. Proponujemy zajęcia stacjonarne w dniach 15-19 lipca w godz. 9:30-14:00 (w dniach wyjazdowych godziny mogą ulec zmianie). Przygotowaliśmy: warsztaty plastyczne, gry i zabawy zręcznościowe, zmagania sportowe, grę plenerową i wiele innych atrakcji. Zarezerwowaliśmy również malowniczy w rejs gondolą po Narwi, wycieczkę do Muzeum – Skansen w Nowogrodzie połączoną z warsztatami artystycznymi i ogniskiem z kiełbaskami, dwugodzinny relaks w łomżyńskim Parku Wodnym, zabawę w Parku Trampolin JUMP6 oraz seans filmowy w Kinie Helios.
Szczegółowy plan wydarzeń podamy już niebawem. Na chętnych czekamy w naszym Ośrodku. Karta zgłoszenia oraz wymagane zgody i oświadczenia do poprania na miejscu oraz na stronie www.gokpiatnica.pl.
Koszt: 280 zł / os
Zapraszamy! Ilość miejsc ograniczona.
W przypadku braku zgłoszenia odpowiedniej liczby uczestników wydarzenie nie będzie realizowane.

PLIKI DO POBRANIA