czerwiec

Ostatnie szlify przed premierą gry planszowej pt. "Drozdowo w grze - gra w Drozdowie"

Sobotnie popołudnie młodzież z grupy projektowej wraz z instruktorem panem Tomaszem Hermanowskim spedzili przy rozgrywkach szybkich rund aby dopracować szczegóły gry i wprowadzając ostatnie zmiany w zasadach aby wszystko ze sobą współgrało.

Już w najbliższą sobotę (18 września) sami będziecie mogli się przekonać jak im poszło i zagrać w pierwszą grę planszową dotyczącą Drozdowa.

W sobotę 18 września o godzinie 12:00 na placu przed remizą strażacką odbędzie się podsumowanie projektu oraz premiera nowo powstałej, jedynej i niepowtarzalnej gry o Drozdowie, na które serdecznie zapraszamy!!!

Dzień dziecka w Olsztynie