Robimy grę o Drozdowie!

Drozdowo w grze - gra w Drozdowie

W pierwszej połowie maja złożyliśmy do Podlaskiego Instytutu Kultury w Białymstoku wniosek o dofinansowanie naszych działań w Świetlicy Wiejskiej w Drozdowie w ramach programu "Bardzo Młoda Kultura" w województwie podlaskim. Niedługo potem dotarła do nas wspaniała wiadomość o otrzymaniu wsparcia w wysokości 7 625 zł!
Działania w ramach projektu „Drozdowo w grze – gra w Drozdowie” polegać będą na zaprojektowaniu i stworzeniu od początku do końca przez młodzież z Drozdowa i okolic gry planszowej opartej na walorach przyrodniczych i historycznych ich miejscowości. Oprócz tworzenia planszówki mamy również zaplanowane warsztaty plastyczne, spacery odkrywające uroki Drozdowa i oczywiście uroczyste testowanie nowo powstałej gry.

O działaniach projektowych będziemy informować na bieżąco