XXV Nadnarwiański Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej - Zaproszenie

Wzorem lat ubiegłych również i w tym roku gorąco zapraszamy utalentowaną wokalnie młodzież i dzieci z powiatu łomżyńskiego (z wyłączeniem miasta Łomża) do udziału w jubileuszowej edycji Nadnarwiańskiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej.

Przesłuchania w ramach tegorocznej edycji odbędą się 22.10.2020 r. od godz 10:00.

Z uwagi na niepewną i zmieniającą się nieustanie sytuacją epidemiczną związaną z wirusem COVID-19 oraz w trosce o wspólne bezpieczeństwo szczegółowy harmonogram oraz sposób przesłuchań będzie ustalony na podstawie ilości zgłoszonych uczestników i podany do wiadomości delegującym uczestników placówkom.

Zgłoszenia konkursowe wraz z podkładem muzycznym oraz załączonymi oświadczeniami (RODO) prosimy dostarczyć do siedziby naszego ośrodka do 19.10.2020 r. (podkłady muzyczne można przesłać drogą elektroniczną: e-mail, udostępnienie linku, chmura itp.)

Pragniemy również zaznaczyć, że każdy uczestnik oraz towarzyszący mu opiekun będą zobligowani do dostarczenia organizatorowi w dniu konkursu uzupełnionej Ankiety Epidemicznej.

Więcej informacji na temat przebiegu konkursu znajduje się w dołączonym regulaminie.

Zapraszamy do udziału!

PLIKI DO POBRANIA