kwiecień
"Makrama dla wszystkich"
miejsce: Świetlica Wiejska w Murawach, Murawy 40

„Zabawny wiersz o ...” Dyplomy, nagrody oraz niespodzianka

Wyniki I Rodzinnego Konkursu Literackiego już podaliśmy, przyszedł czas na nagrody. Niestety nie możemy w obecnym czasie przeprowadzić finałowego spotkania z laureatami konkursu w naszym Ośrodku. Powody są dwa. Pierwszy – to ciągłe obostrzenia dotyczące funkcjonowania ośrodków kultury związane z COVID 19. Drugi – to trwający remont (z jego wszystkimi urokami) jednego z pomieszczeń GOKu. Dlatego też, wszystkich uczestników konkursu zapraszamy po odbiór dyplomów oraz nagród rzeczowych indywidualnie, z zachowaniem wszelkich dotychczasowych zaleceń dotyczących ochrony zdrowia.
Nagrody które mamy do przekazania, a są to światowe hity wśród planszowych gier rodzinnych, z pewnością przydadzą się na nadchodzące długie, wakacyjne dni.
Zapraszamy do nas od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.
Na odbiór nagród czekamy do 10 lipca br. Po tym czasie, nieodebrane nagrody przejdą do puli nagród w kolejnych konkursach organizowanych przez nasz Ośrodek

Dla zwycięzców naszego konkursu, przypomnimy że są nimi Magda i Roksana Zakrzewskie, mamy jeszcze niespodziankę przygotowaną przez ...

Do zobaczenia!

"Gala Mistrzów" - zaproszenie "Makrama dla wszystkich"