Wyniki konkursu plastycznego "Przyjaciel i wychowawca – Karol Wojtyła"

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu plastycznego pt. „Przyjaciel i wychowawca – Karol Wojtyła”.
Przypomnimy, iż ogłoszony na początku tego roku konkurs, związany jest z obchodami setnej rocznicy urodzin naszego wielkiego rodaka, nazywanego nie bez powodu - "Papieżem młodych".
Niestety ze względu na ogłoszoną pandemię, nie możemy zaprosić laureatów konkursu na uroczyste wręczenie dyplomów i nagród, tak jak czyniliśmy to każdego roku. Bardzo tego żałujemy, lecz dziś wszyscy dla wspólnego dobra musimy zachować szczególną ostrożność. Prosimy jednak nie martwić się z tego powodu. Nagrody i dyplomy są i będą na Was czekać. O formie ich przekazania poinformujemy już niebawem.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom i ich opiekunom za pochylenie się nad tematem i przesłanie nam swych prac. W sumie otrzymaliśmy ich aż 280! Prace ocenili: Pani Teresa Matuszelańska, Pan Andrzej Żmuda oraz Pani Izabela Cierpikowska – DZIĘKUJEMY!