Wigilijne Spotkanie Seniorów - 2018

Cieszymy się bardzo, że organizowane przez nasz Ośrodek coroczne Wigilijne Spotkania Seniorów, stały się tradycją naszej gminy.
Seniorzy, a wśród nich emeryci i renciści oraz osoby samotne, spotykają się aby przy wigilijnym stole podzielić się opłatkiem, wysłuchać najpiękniejszych kolęd w wykonaniu Zespołu Seniorów Piątniczanie, a przede wszystkim miło spędzić czas.
Dziękujemy naszym wspaniałym seniorom, przedstawicielom władz gminnych, Wójtowi Gminy Piątnica p. Arturowi Wierzbowskiemu, przedstawicielom władz powiatu łomżyńskiego - p. Marii Dziekońskiej oraz p. Janowi Kuczyńskiemu, a także księdzu proboszczowi Szczepanowi Dobeckiemu, za przyjęcie zaproszenia i złożone życzenia. My również dołączamy się do świątecznych życzeń i wierzymy, że w przyszłym roku spotkamy się raz jeszcze, w jeszcze większym gronie.

Wszystkim mieszkańcom Gminy Piątnica, życzymy Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, zdrowia oraz wymarzonych prezentów.

Wigilijne Spotkanie Seniorów - 2018