kwiecień
"Makrama dla wszystkich"
miejsce: Świetlica Wiejska w Murawach, Murawy 40

Warsztaty wokalne

Tym czasem, 27 października w Świetlicy Wiejskiej w Drozdowie, w ramach projektu „Oni tu żyli, my tu jesteśmy – nie zapominamy” odbyły się warsztaty wokalne, które mają na celu przygotować uczestników na nadchodzące finałowe zakończenie tego projektu. Wydarzenie to, odbędzie się już 4 listopada o godz. 17:30 w sali Remizy Strażackiej OSP w Drozdowie, na które wszystkich mieszkańców Drozdowa i nie tylko, serdecznie zapraszamy.
W trakcie wydarzenia, uczestnicy projektu zaprezentują efekty swojej pracy na warsztatach plastycznych oraz wokalnych. Obok nich, z patriotycznym repertuarem wystąpi Zespół Seniorów Piątniczanie oraz trio akordeonowe ART of Trio. Podczas spotkania przewidziana jest też niezwykle interesująca gawęda historyczna p. Stanisławy Chyl – Lutosławscy dla Niepodległej.
Nie zapomnieliśmy również o słodkim poczęstunku.

Zapraszamy serdecznie!

Warsztaty wokalne