Wszystkim uczestnikom sobotniego wyjazdu do Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku na musical GREASE, przypominamy, iż spotykamy się 18.01.2020 o godz. 18:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Piątnicy. Wyjazd godz. 18:10.

Twórczo i rodzinnie

Dziś tj. 8 grudnia 2019 r. w naszym Ośrodku, odbyły się coroczne Rodzinne Bożonarodzeniowe Warsztaty Plastyczne. To szczególne dla nas wydarzenie przygotowywane jest wspólnie ze Stowarzyszeniem Rozwoju Gminy Piątnica, z którym od lat współpracujemy przy organizacji wydarzeń kulturalnych i artystycznych.
Efektem kilkugodzinnego spotkania były oryginalne kartki świąteczne wykonane przez najmłodszych uczestników, bombki, stroiki, choinki oraz wiele, wiele takich oto ozdób świątecznych.