Realizując polecenie Prezesa Rady Ministrów RP wynikające z postanowień Ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych Gminny Ośrodek Kultury w Piątnicy zawiesza swoją działalność oraz Świetlic Wiejskich w Murawach i Drozdowie do odwołania.

Twórczo i rodzinnie

Dziś tj. 8 grudnia 2019 r. w naszym Ośrodku, odbyły się coroczne Rodzinne Bożonarodzeniowe Warsztaty Plastyczne. To szczególne dla nas wydarzenie przygotowywane jest wspólnie ze Stowarzyszeniem Rozwoju Gminy Piątnica, z którym od lat współpracujemy przy organizacji wydarzeń kulturalnych i artystycznych.
Efektem kilkugodzinnego spotkania były oryginalne kartki świąteczne wykonane przez najmłodszych uczestników, bombki, stroiki, choinki oraz wiele, wiele takich oto ozdób świątecznych.