ul. Szkolna 25, 18-421 Piątnica Poduchowna 86-216-44-34 gok@gokpiatnica.pl

Rodzinne Warsztaty Ozdób Wielkanocnych

Uczestnicy corocznych Rodzinnych Warsztatów Ozdób Wielkanocnych mieli niezwykle twórczą niedzielę. Przepiękne ozdoby, które powstały w ich rękach z pewnością przykuwać będą uwagę wszystkich gości podczas świątecznego biesiadowania. I taki był cel zorganizowanych warsztatów. Choć nie jedyny. Drugim (tu słowo „drugim” nie oznacza dla nas mniej znaczącym) była integracja międzypokoleniowa oraz społeczna mieszkańców naszej gminy. Jak widać na załączonych zdjęciach jedno i drugie udało się zrealizować znakomicie!

Dodajmy jeszcze, że dużym zainteresowaniem cieszyły się kiermasze przygotowane przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Marianowie oraz Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Piątnica.

Organizatorami Rodzinnych Warsztatów Ozdób Wielkanocnych byli:
Wójt Gminy Piątnica, Gminny Ośrodek Kultury w Piątnicy, Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Piątnica oraz Wartsztat Tarapii Zajęciowej w Marianowie.

86-216-44-34