ul. Szkolna 25, 18-421 Piątnica Poduchowna 86-216-44-34 gok@gokpiatnica.pl

Podsumowanie ferii - Świetlica w Drozdowie

Podsumowanie ferii 2019

Około 14 osobowa grupa dzieci i młodzieży ze Świetlicy w Drozdowie, brała czynny udział w zajęciach i wyjazdach organizowanych przez GOK oraz w zajęciach organizowanych w świetlicy w Drozdowie. W czasie ferii odwiedziliśmy Teatr Lalki i Aktora w Łomży gdzie obejrzeliśmy spektakl pt ,,Zaczarowany Jeleń '' oraz zwiedziliśmy Muzeum Północno – Mazowieckiego.
Dwukrotny wyjazd do Parku Wodnego w Łomży ucieszył chyba najbardziej naszą młodzież nie licząc oczywiście wyjazdu do Białegostoku do Jumper Parku, na kryte lodowisko oraz do kina Helios gdzie obejrzeliśmy film pt ,,O psie który wrócił do domu''.
Nasza młodzież uczestniczyła również w Turnieju Gier Sportowych, które odbyły się na Hali Sportowej w Piątnicy. 12 osobowa grupa uczestniczyła również w Balu kostiumowym, który został zorganizowany na zakończenie ferii w GOK w Piątnicy. Wszyscy doskonale bawili się przy muzyce. W czasie balu obejrzeliśmy również występ iluzjonisty Karola Sanettiego z Białegostoku.
W naszej świetlicy w sobotę grupa dzieci i młodzieży bawiła się przy dżwiękach muzyki, było karaoke i występy taneczne oraz słodki poczęstunek, który przygotowały mamy za co im bardzo dzękujemy! Przedstawiamy krótką fotogalerię z ferii.

86-216-44-34