ul. Szkolna 25, 18-421 Piątnica Poduchowna 86-216-44-34 gok@gokpiatnica.pl

Sena RODE - "Separacja?"

Widzami przedstawień teatralnych, które od wielu lat organizujemy w naszym Ośrodku, do tej pory byli uczniowie przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjalnych.
Tym razem, postanowiliśmy przygotować coś dla nieco starszych miłośników teatru i zaprosić na spektakl Mariusza Marczyka pt. „Separacja?”, którego premiera miała miejsce w 2013 roku. Jest to opowieść o małżeństwie z dziesięcioletnim stażem, która weszła w fazę kryzysu wynikającego z pewnej znaczącej asymetrii wiekowej. Odtwórcą roli Patryka był sam autor – aktor, założyciel i dyrektor artystyczny Sceny „RODE”, autor powieści, dramatów i książek poetyckich, zdobywca między innymi nagrody Grand Prix im. Mieczysława Kotlarczyka na Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Słowa w Poznaniu. Rolę Joanny, zagrała aktorka Monika Chrzanowska, którą miłośnicy seriali mogą oglądać w „M jak miłość” oraz w równie popularnej produkcji telewizyjnej pt. „Ojciec Mateusz”.

Mamy nadzieję, że propozycja przypadła widzom do gustu. Wierzymy że uda nam się kontynuować zapoczątkowane w przeddzień święta zakochanych (13 lutego 2019 r.) spotkanie ze sztuką teatralną dla widzów dorosłych.

86-216-44-34