Menu
Urząd Gminy Piątnica

Wszystkim uczestnikom sobotniego wyjazdu do Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku na musical GREASE, przypominamy, iż spotykamy się 18.01.2020 o godz. 18:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Piątnicy. Wyjazd godz. 18:10.

"Narew - ostoja życia"

Występy artystyczne Zespołu Piątniczanie, Projektu Artystycznego Meandry oraz zespołu SHINE, a także warsztaty plastyczne, ekologiczne gry i animacje dla najmłodszych, smakowita darmowa kuchnia, rozdanie nagród w konkursie „Moja rodzina dba o środowisko”, przedstawienie teatralne oraz loty balonem na uwięzi – to główne atrakcje pikniku rodzinnego, „Narew - ostoja życia”, który w minioną niedzielę (25.08.2019) odbył się w Piątnicy, na terenie rekreacyjnym przy Strzelnicy Forty. Głównym celem organizacji pikniku edukacyjno-ekologicznego, było rozbudzenie szacunku do otaczającego środowiska oraz kształtowanie właściwych postaw wobec ochrony przyrody.
Piąte i ostatnie wydarzenie z cyklu „Narew – ostoja życia”, przeprowadził organizator - Stowarzyszenie „Wspólnota Polska” we współpracy z Gminą Piątnica oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury w Piątnicy.


GALERIA

Powrót do strony głównej

© 2020 gokpiatnica.pl / Polityka prywatności i Cookies