ul. Szkolna 25, 18-421 Piątnica Poduchowna 86-216-44-34 gok@gokpiatnica.pl

Informacja o wynikach naboru wniosków do MKiDN

W tak gorącym dla nas okresie, jakim był ostatni kwartał 2018 r, gdzie oprócz cyklicznych wydarzeń kulturalnych równolegle toczyły się wydarzenia kilku realizowanych projektów, a w nich warsztaty artystyczne, konkursy, koncerty itp. trzeba było jeszcze wygospodarować czas na opracowanie i złożenie do Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego kolejnego projektu. I tak też uczyniliśmy. Pod koniec listopada złożyliśmy wniosek na dofinansowanie projektu, który zakłada kontynuację rozpoczętych w 2017 r. „Podróży po kulturze”. Tym razem z podtytułem „Historia, tradycja, sztuka”.
Wczoraj otrzymaliśmy od Ministerstwa wyniki naboru. Jak wynika z treści otrzymanej wiadomości, projekt nasz ponownie uzyskał dofinansowanie i znalazł się na bardzo wysokiej 8 pozycji na 742 złożone wnioski!
Kwota dofinansowania to 40,000 zł!

O szczegółach projektu, poinformujemy tuż po złożeniu aktualizacji wniosku, na co mamy dwa tygodnie.

Tu można zapoznać się z wynikami naboru.

86-216-44-34