Stolica Wczoraj i Dziś - FIO

O edukacyjno-kulturalnym projekcie „Stolica wczoraj i dziś” słów (jeszcze) kilka.

Projekt zrealizowany dzięki staraniom „Grupy nieformalnej” zawiązanej przy naszym Ośrodku, która otrzymała pomoc finansową z Funduszu Inicjatyw Społecznych Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z konkursu „Podlaski Pozarządowy Fundusz Mikrodotacji – II edycja” dla grup nieformalnych / grup samopomocowych.

Partnerami Grupy zostali: Gminny Ośrodek Kultury w Piątnicy, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy w Łomży oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Piątnicy.

30 sierpnia br. 40 osobowa grupa młodzieży z naszej gminy uczestniczyła w wyjeździe edukacyjno-kulturalnym do Warszawy. Program wyjazdu obejmował zwiedzanie Muzeum Pałacu Króla Jana III Sobieskiego w Wilanowie, Muzeum Powstania Warszawskiego oraz obejrzenie musicalu „Metro” w teatrze Studio Buffo. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze słonecznego, pełnego emocji wyjazdu.