Menu
Urząd Gminy Piątnica

Wszystkim uczestnikom sobotniego wyjazdu do Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku na musical GREASE, przypominamy, iż spotykamy się 18.01.2020 o godz. 18:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Piątnicy. Wyjazd godz. 18:10.

Podróże - FINAŁ!

Zapraszamy na finał projektu pn. „Podróże po kulturze – historia, tradycja, sztuka” realizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Piątnicy w okresie III-XII 2019 r . O samym projekcie i jego wydarzeniach informowaliśmy na bieżąco na naszej stronie www oraz portalu społecznościowym facebook.

Finał będzie podsumowaniem wszystkich działań nad którymi pracowaliśmy nie tylko my, ale również jego uczestnicy. To właśnie oni zaprezentują scenkę kabaretową pt. „Plotki, dziadek i świętej pamięci jego małżonka” w reżyserii aktora m.in. sceny Państwowego Teatru Lalki i Aktora w Łomży p.Tomasza Rynkowskiego. Z tego co obserwowaliśmy na warsztatach teatralnych i próbach do występu, mało kto podejrzewałby, że wśród nas są takie talenty aktorskie!
W trakcie spotkania wystąpi również grupa muzyczna ACOUSTIC TRIO, Chór Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piątnicy oraz Zespół Wokalny ARKA reprezentujący naszego projektowego Partnera czyli Warsztat Terapii Zajęciowej w Marianowie. Podopieczni WTZ oprócz występów artystycznych, zaprezentują też swoje rękodzieła, które będzie można nie tylko podziwiać ale i za symboliczną kwotę także nabyć.

13 grudnia 2019 r. / godz. 18:00 / Gminna Hala Sportowa w Piątnicy, ul Szkolna 29.
Zapraszamy serdecznie. Wstęp wolny!

Powrót do strony głównej

© 2020 gokpiatnica.pl / Polityka prywatności i Cookies