Menu
Urząd Gminy Piątnica

Piątniczanie na Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora w Warszawie

W trakcie ostatnich tygodni, Zespół Seniorów Piątniczanie pod kierownictwem p. Ryszarda Kulaszewskiego, zajmował się wzbogacaniem swego i tak już bogatego repertuaru. Wszystko po to, aby po raz trzeci godnie reprezentować nasz Ośrodek oraz Gminę Piątnica na jednej z ważniejszych imprez z udziałem seniorskich grup artystycznych - Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora”, który od 16 lat organizowany jest przez Dom Kultury „Zacisze” w Warszawie.

I tak, w minioną niedzielę (24 marca br.), drugiego dnia festiwalu, ponad dwudziestoosobowa grupa Piątniczan wystąpiła przed licznie zebraną warszawską publicznością. Po raz pierwszy naszych seniorów wspierało trio muzyczne akompaniujące na keyboardzie, gitarze akustycznej oraz kahonie.
W swym krótkim, bo tylko dziesięciominutowym występie (wymóg organizatora ze względu na liczbę występujących zespołów) zaśpiewali „Skrzypka na dachu”, „Miejcie nadzieję” oraz wesołą i skoczną piosenkę „Mamy fart”.

Zapewniamy, że nasi seniorzy pokazali się ze swej najlepszej strony, za co obdarowani zostali gromkim aplauzem, a my do tych braw gorąco się dołączamy!


GALERIA

Powrót do strony głównej

© 2020 gokpiatnica.pl / Polityka prywatności i Cookies