Menu
Urząd Gminy Piątnica

Wszystkim uczestnikom sobotniego wyjazdu do Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku na musical GREASE, przypominamy, iż spotykamy się 18.01.2020 o godz. 18:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Piątnicy. Wyjazd godz. 18:10.

Wyniki konkursu - piosenka

Prezentujemy werdykt jury XXIV Nadnarwiańskiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej - Piątnica 2019. Gratulujemy zwycięzcom! Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i zapraszamy za rok!

Jury w składzie :

  1. Katarzyna Szmitko – przewodniczący

  2. Magdalena Sinoff

  3. Ryszard Kulaszewski

po wysłuchaniu 46 podmiotów wykonawczych, w których udział wzięło 50 uczestników z placówek oświatowych i kulturalnych z terenu powiatu łomżyńskiego (SP Jedwabne, ZSzP Piątnica, ZSzP Śniadowo, SP Drozdowo, SP Jeziorko, SP Jarnuty, SP Dobrzyjałowo, SP Rakowo – Boginie, SP Konarzyce, SP Kupiski, SP Pniewo) postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

w kategorii I – przedszkola

I miejsce - Antoni Kamiński / Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy

Wyróżnienia:
Adrianna Olender / Szkoła Podstawowa w Dobrzyjałowie
Tymoteusz Kowalewski / Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy
Duet: Natalia Baranowska, Aleksandra Przestrzelska / Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy

w kategorii II - klasy I - III szkół podstawowych

I miejsce - Łucja Baczewska / Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy
II miejsce - Aleksandra Skopek / Szkoła Podstawowa w Kupiskach
II miejsce - Kornelia Jarnutowska / Szkoła Podstawowa w Jarnutach
III miejsce - Duet: Gabriela Nikonowicz, Aleksandra Sielawa / Szkoła Podstawowa w Drozdowie

Wyróżnienia:
Marcel Wierciszewski / Szkoła Podstawowa w Drozdowie
Hanna Cielma / Szkoła Podstawowa w Konarzycach
Duet: Karolina Szypulska, Nikodem Santocki / Szkoła Podstawowa w Dobrzyjałowie
Adam Ciołek / Szkoła Podstawowa w Pniewie
Julia Tchórzewska / Szkoła Podstawowa w Pniewie

w kategorii III - klasy IV - VI szkół podstawowych
I miejsce - Oliwia Szmitko / Szkoła Podstawowa w Jedwabnem
II miejsce – Zofia Brulińska, Marta Długokęcka / Zespół Szkolno-Przedszkolny w Śniadowie
III miejsce - Konrad Kowalewski / Zespół Szkolno-Przedszkolny w Śniadowie
III miejsce - Julia Zalewska / Piątnica

w kategorii IV - klasy VII - VIII szkół podstawowych

I miejsce - Aleksandra Pyrcak / Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy
I miejsce - Katarzyna Boguska / Szkoła Podstawowa w Jarnutach
Wyróżnienie - Agata Trzewikowska / Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy

Na "Giełdę piosenki" organizowaną przez Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży zaproszeni zostali:
Łucja Baczewska, Aleksandra Skopek, Kornelia Jarnutowska, duet: Gabriela Nikonowicz - Aleksandra Sielawa, Oliwia Szmitko, „ZOMA”: Zofia Brulińska - Marta Długokęcka, Konrad Kowalewski, Julia Zalewska, Aleksandra Pyrcak, Katarzyna Boguska.

Jeszcze raz gratulujemy!


GALERIA

Powrót do strony głównej

© 2020 gokpiatnica.pl / Polityka prywatności i Cookies