Menu
Urząd Gminy Piątnica

Wszystkim uczestnikom sobotniego wyjazdu do Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku na musical GREASE, przypominamy, iż spotykamy się 18.01.2020 o godz. 18:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Piątnicy. Wyjazd godz. 18:10.

XXIV Nadnarwiański Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej - zaproszenie

Po raz kolejny zapraszamy utalentowanych wokalnie młodych i najmłodszych mieszkańców powiatu łomżyńskiego (z wyłączeniem miasta Łomża) do udziału w Nadnarwiańskim Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej.
W stosunku do poprzednich edycji formuła konkursu nie zmieniła się mocno, choć wprowadziliśmy pewne poprawki, które mają na celu usprawnić przebieg samych przesłuchań.
Tak jak przed laty konkurs przebiegnie w dwóch etapach. Pierwszy rozpocznie się o godz. 11:00 w dniu 10.10.2019 r. Będą to przesłuchania uczestników w czterech kategoriach wiekowych:
I: przedszkola,
II: klasy I – III szkoły podstawowej,
III: klasy IV - VI szkoły podstawowej,
IV: klasy VII – VIII szkoły podstawowej.
Drugi etap to koncert laureatów, w którym poznamy werdykt jury oraz wręczymy nagrody i dyplomy. Koncert planowany na 24.10.2019 r.
Zgłoszenia konkursowe wraz z podkładm muzycznym oraz załączonymi oświadczeniami (RODO) prosimy dostarczyć do 7.10.2019 r. (podkłady muzyczne można przesłać drogą elektroniczną: e-mail, udostępnienie linku, chmura itp.)

Więcej informacji na temat przebiegu konkursu znajduje się w dołączonym regulaminie.

Zapraszamy!

PLIKI DO POBRANIA

Powrót do strony głównej

© 2020 gokpiatnica.pl / Polityka prywatności i Cookies