Menu
Urząd Gminy Piątnica

Wszystkim uczestnikom sobotniego wyjazdu do Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku na musical GREASE, przypominamy, iż spotykamy się 18.01.2020 o godz. 18:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Piątnicy. Wyjazd godz. 18:10.

Zaproszenie do udziału konkursie.

Gorąco zapraszamy dzieci i młodzież naszej gminy, do udziału w konkursie plastycznym pn. "Moja rodzina dba o środowisko" na prace wykonane z surowców wtórnych: przedmioty użytkowe, rzeźba, makieta, obrazki, plakaty i zabawki.

Konkurs realizowany przez Stowarzyszenie "Wspólnota Polska" w ramach projektu „Narew – ostoja życia” dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Stowarzyszenie „Wspólnota Polska” realizuje projekt pn. „Narew – ostoja życia” dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Projekt ma na celu aktywizację społeczeństwa w obszarze realizacji zasad zrównoważonego rozwoju poprzez organizację 5 pikników ekologicznych na terenie woj. mazowieckiego i podlaskiego w miejscowościach położonych w dolinie Narwi. Zadaniem organizowanych pikników będzie rozbudzenie szacunku do otaczającego środowiska oraz kształtowanie właściwych postaw wobec ochrony przyrody.

REGULAMIN KONURSU I OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA KONKURSU

Powrót do strony głównej

© 2020 gokpiatnica.pl / Polityka prywatności i Cookies