Menu
Urząd Gminy Piątnica

Rozdanie nagród konkursu "Zwierzęta wśród nas"

Wczorajszego przedpołudnia (28.05.2019), w sali naszego Ośrodka, laureaci konkursu plastycznego pn. „Zwierzęta wśród nas” odebrali swe dyplomy oraz zasłużone nagrody rzeczowe. Przyjemność wręczania nagród tak uzdolnionym i bardzo młodym artystom przypadła Pani Barbarze Joannie Sobczyńskiej-Wanke - Sekretarz Gminy Piątnica oraz Pani Elżbiecie Gromadzkiej reprezentującej Łomżyński Park Krajobrazowy Doliny Narwi z siedzibą w Drozdowie. Chodź wyniki konkursu wszystkim były już znane, to dla dwojga laureatów, a ściślej laureatek: Dominice Olszewskiej z Oddziału Przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Starym Bożejewie oraz Julii Cendrowskiej ze Szkoły Podstawowej w Rakowie-Boginiach, Dyrekcja Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi postanowiła zrobić niespodziankę i przyznała nagrodę specjalną za ukazanie w swych pracach wielkiej miłości i empatii dla zwierząt! Gratulujemy!
Podsumowanie konkursu, było również wyśmienitą okazją do zapoznania lub przypomnienia wszystkim naszym zaproszonym gościom kilku ważnych zagadnień związanych z prawami jakie posiadają zwierzęta i obowiązkami jakie ciążą na ich właścicielach. O najważniejszych z nich opowiedzieli przedstawiciele Stowarzyszenia „Wszystkie Zwierzęta Duże i Małe” Pan Maricn Sielawa – Prezes Stowarzyszenia oraz Pani Anna Sianko. Naszym specjalnym gościom towarzyszył ich pupil Pedro.

Dziękujemy wszystkim za miłe spotkanie i zapraszamy do ponownego udziału we wszystkich konkursach i imprezach kulturalnych organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Piątnicy.

Do zobaczenia!


GALERIA

Powrót do strony głównej

© 2019 gokpiatnica.pl / Polityka prywatności i Cookies