Menu
Urząd Gminy Piątnica

Wszystkim uczestnikom sobotniego wyjazdu do Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku na musical GREASE, przypominamy, iż spotykamy się 18.01.2020 o godz. 18:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Piątnicy. Wyjazd godz. 18:10.

Nowy konkurs plastyczny!

„Zwierzęta wśród nas” - to tytuł pierwszego w tym roku konkursu plastycznego organizowanego przez nasz Ośrodek. Tradycyjnie do udziału zapraszamy uczniów przedszkoli, szkół podstawowych oraz podopiecznych z placówek kulturalnych z terenu powiatu łomżyńskiego (z wyłączeniem miasta Łomża). Mamy nadzieję, że tak jak w latach ubiegłych również i tym razem liczba nadesłanych prac będzie imponująca.
Prace konkursowe prosimy przesłać do 26 kwietnia br. na adres: Gminny Ośrodek Kultury w Piątnicy, ul . Szkolna 25, 18-421 Piątnica Poduchowna.

Laureaci konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy, wyróżnienia oraz nagrody rzeczowe!
O wynikach konkursu oraz terminie wręczenia nagród poinformujemy najpóźniej do 10 maja br.

Przypominamy o konieczności wypełnienia i podpisania przez rodziców lub opiekunów prawnych załączonych zgód i oświadczeń dot. RODO.

Życzymy miłej i owocnej pracy twórczej!

Z uwagi na zdarzające się przypadki odbioru uszkodzonych prac plastycznych (zgięte, złamane, zwinięte w rulon itp.) prosimy o przesyłanie ich w opakowaniu uniemożliwiającym przypadkowe lub nieumyślne uszkodzenie.

PLIKI DO POBRANIA

Powrót do strony głównej

© 2020 gokpiatnica.pl / Polityka prywatności i Cookies