W dniach 20-23 września Gminny Ośrodek Kultury w Piątnicy jest nieczynny.
Realizacja projektu "Podróże po kulturze - historia, tradycja, sztuka" - wyjazd do Lublina i okolic.
Za utrudnienia przepraszamy.

"Szpilka" w GOK-u

Co prawda minęło już kilka dni od występu w naszym Ośrodku białostockiego kabaretu „Szpilka”, ale emocje z nim związane nadal pozostały. To co nas urzekło, i co powoduje że długo jeszcze będziemy wspominać ten występ, to zaserwowana w każdym skeczu i piosence mieszanka wielkiego szyku i niezwykłej elegancji z ogromną dawką wyśmienitego humoru. Podziwiamy i oklaskujemy talent, energię oraz zapał z jakim członkowie kabaretu podchodzą do swego występu.
Naszą uwagę przykuła również mnogość przepięknych strojów w jakich zaprezentowali się artyści.
A wszystko to, było kluczem do zyskania sympatii piątnickiej widowni.
Podkreślimy jeszcze tylko, że cały program oparty był na muzyce wykonywanej na żywo.
Dziękujemy za świetne widowisko!