Menu
Urząd Gminy Piątnica

Realizując polecenie Prezesa Rady Ministrów RP wynikające z postanowień Ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych Gminny Ośrodek Kultury w Piątnicy zawiesza swoją działalność oraz Świetlic Wiejskich w Murawach i Drozdowie do odwołania.

"Jaka to melodia?" - Kabaret Łowcy.B

niedziela

27

październik

Godzina

18:00

Miejsce

Gminny Ośrodek Kultury w Piątnicy

Łowcy.B to jeden z bardziej znanych kabaretów na polskiej scenie. Od 2003 roku rozbawiają widzów swoim niepowtarzalnym podejściem do humoru. Zdobywcy wszystkich najważniejszych nagród w tej branży. Twórcy i współtwórcy kabaretowych programów telewizyjnych. Przez lata utożsamiani z charakterystycznymi sweterkami, wyjątkową sceniczną odwagą i ogromną sympatią jaką budzą pośród widzów. Najnowszy program Łowców.B pod piekielnie mocnym tytułem “Jaka to melodia” to nowa i zaskakująca odsłona łowieckiego spojrzenia na żarty i tym podobne. Absurdalny humor na wyciągnięcie ręki, której nikt nie utnie. Słowa - klucze to szyk i elegancja, rodzina i mafia, multimedia i muzyczne swawole. Ważna informacja dla tych, którzy chcą i lubią mieć wybór. Podczas tego spektaklu go dostaną. To wszystko po to, żeby było śmiesznie!

27 października (niedziela), godz. 18:00 sala Gminnego Ośrodka Kultury w Piątnicy

Bilety w cenie: 25 zł – przedsprzedaż, 30 zł – w dniu występu, dostępne będą od 23 września w siedzibie naszego Ośrodka – Piątnica ul. Szkolna 25 – tel. 86 216 44 34.

ZAPRASZAMY!!!


© 2020 gokpiatnica.pl / Polityka prywatności i Cookies