kwiecień

Wielkanocne śpiewanie

16 kwi 2024 Zespół Piątniczanie

Wielkanocne śpiewanie

Wielkanocny występ Zespołu Piątniczanie w kościele parafialnym w Piątnicy (14.04.2024 r.), był nie tylko odpowiedzią na zaproszenie proboszcza ks. kan.

O miłości, wierności, przyjaźni i oddaniu

16 kwi 2024 Scena GOK

O miłości, wierności, przyjaźni i oddaniu

Dzięki uprzejmości proboszcza parafii Piątnica ks. kan. Szczepana Dobeckiego, mogliśmy zrealizować nasze plany dotyczące (przekładanego w czasie) spektaklu pt.

11 kwi 2024 Aktualności

"Gala Mistrzów" - zaproszenie

Zapraszamy na „Galę Mistrzów” czyli uroczyste podsumowanie tegorocznej edycji gminnych eliminacji IV Wojewódzkiego Przeglądu Amatorskiej Twórczości Teatralnej PIKtoGRAmy oraz konkursu plastycznego pt.

Przygotowań do premiery ciąg dalszy

11 kwi 2024 Teatr na Piątnicy

Przygotowań do premiery ciąg dalszy

Więcej już nie będziemy mogli pokazać! To ostatnia wrzutka z przygotowań do premiery teatralnej pt. „Jako w niebie”, tak bardzo wyczekiwanej przez wielu miłośników „Teatru na Piątnicy”.

9 kwi 2024 Świetlica Wiejska w Murawch

"Makrama dla wszystkich"

W odpowiedzi na prośby uczestników warsztatów plastycznych ze sznurkiem w roli głównej, Świetlica Wiejska w Murawach zaprasza na ciąg dalszy rodzinnego wyplatania pt. „Makrama dla wszystkich”.

"Mała pasja - czyli historia o psie Pana Jezusa" - zaproszenie

4 kwi 2024 Aktualności

"Mała pasja - czyli historia o psie Pana Jezusa" - zaproszenie

„Mała Pasja…” to subtelna, wzruszająca, a czasem też dowcipna historia, która dzięki harmonii użytych środków teatralnych staje się jednorodną w tonie, uniwersalną przypowieścią o ludzkim istnieniu…

"Na  obrzeżach świata - w centrum życia" spotkanie z podróżnikiem Mariuszem Kurcem

4 kwi 2024 Scena GOK

"Na obrzeżach świata - w centrum życia" spotkanie z podróżnikiem Mariuszem Kurcem

Zapraszamy gorąco na spotkanie z niezwykłym człowiekiem, podróżnikiem, filmowcem i religioznawcą - Mariuszem Kurcem - absolwentem religioznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego.

"W BLASKU POLSKICH MEDALI" - wyniki konkursu

2 kwi 2024 Aktualności

"W BLASKU POLSKICH MEDALI" - wyniki konkursu

Do wiosennej edycji konkursu pn. "W blasku polskich medali" z placówek oświatowych i kulturalnych z terenu powiatu łomżyńskiego zgłoszonych zostało 80 prac plastycznych.

Zobacz wszystkie artykuły
"Gala Mistrzów" - zaproszenie "Makrama dla wszystkich"