Wyniki eliminacji gminnych IV Wojewódzkiego Przeglądu Amatorskiej Twórczości Teatralnej PIKtoGRAmy

27 mar 2024 Aktualności

Początek tygodnia rozpoczął się w naszym Ośrodku pod hasłem eliminacji gminnych IV Wojewódzkiego Przeglądu Amatorskiej Twórczości Teatralnej PIKtoGRAmy w kategoriach Mistrza Piosenki (25.03.2024 r.)…

Przygotowania do premiery

27 mar 2024 Teatr na Piątnicy

Przygotowania do premiery

„Hej! A co tam w Teatrze na Piątnicy?” zapytacie. Świetne pytanie! Odpowiadamy. Trwają prace nad nowym spektaklem komediowym pt. „Jako w niebie”.

Fotorelacja z Warsztatów Ozdób Wielkanocnych w Świetlicy Wiejskiej w Drozdowie

25 mar 2024 Świetlica Wiejska w Drozdowie

Fotorelacja z Warsztatów Ozdób Wielkanocnych w Świetlicy Wiejskiej w Drozdowie

Barwne Warsztaty Ozdób Wielkanocnych zorganizowała dla mieszkańców Drozdowa i okolic Świetlica Wiejska w Drozdowie.

"Mała pasja" odwołana

25 mar 2024 Aktualności

"Mała pasja" odwołana

Niestety, z przyczyn od nas niezależnych, musieliśmy podjąć decyzję o odwołaniu spektaklu "Mała pasja", zaplanowanego na 27 marca 2024 r. w kościele parafialnym w Piątnicy. Przepraszamy.

Wesołego Alleluja - Wielkanocne Spotkanie

23 mar 2024 Aktualności

Wesołego Alleluja - Wielkanocne Spotkanie

Dzisiejsze (23.03.2024 r.) Spotkanie Wielkanocne w Gminnym Ośrodku Kultury w Piątnicy, było wyjątkową okazją do wspólnego świętowania mieszkańców naszej gminy.

Ponad 80 prac konkursowych

19 mar 2024 Konkursy

Ponad 80 prac konkursowych

Właśnie minął termin nadsyłania prac plastycznych na konkurs pt. „W BLASKU POLSKICH MEDALI” zorganizowanego przez nasz Ośrodek.

Warsztaty oraz "Kiermasz Wielkanocny" w GOKu

18 mar 2024 Imprezy cykliczne

Warsztaty oraz "Kiermasz Wielkanocny" w GOKu

Rodzinne Warsztaty Ozdób Wielkanocnych, organizowane corocznie przez Gminny Ośrodek Kultury w Piątnicy, są niezmiennie popularne od wielu już lat. Tak było i tym razem (niedziela, 17 marca 2024 r.).

Młodzieżowe Koło Plastyczne Świetlicy Wiejskiej z kolejnymi nagrodami

18 mar 2024 Świetlica Wiejska w Drozdowie

Młodzieżowe Koło Plastyczne Świetlicy Wiejskiej z kolejnymi nagrodami

Wczoraj, tj. 17 marca 2024 r. w Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży, odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego „Tradycje wielkanocne”.

Zobacz wszystkie artykuły