Menu
Urząd Gminy Piątnica

FERIADA 2020 - I tydzień

Niestety, pierwszy tydzień „FERIADY 2020” już za nami, ale przecież to nie koniec! Przed nami kolejny z nowymi atrakcjami: wizyta w teatrze, kinie i pływalni, warsztaty teatralne, plastyczne, muzealne, ognisko oraz wiele innych! Na pewno nie będzie nudno.

Miniony tydzień rozpoczęliśmy od spotkania z przedstawicielami Komendy Miejskiej Policji w Łomży, którzy przypomnieli podstawowe zasady poruszania się pieszych oraz radzili jak unikać zagrożeń w czasie zabaw na dworze i w domu. Odwiedziliśmy również łomżyński Park Wodny, zwiedziliśmy Stadion Miejski w Białymstoku wraz ze strefą rozrywki oraz lodowisko BOSiRu, a w kinie Helios obejrzeliśmy film „Doktor Dolitte”.
Dużą niespodziankę naszym uczestnikom zrobiły Panie ze Stowarzyszenia Rozwoju Gminy Piątnica, które przygotowały i przeprowadziły zajęcia kulinarne. Temat zajęć: Pierogi. Dziękujemy!
Mieliśmy również bardzo ciekawe zajęcia plastyczne. Pod opieką Pani Marzeny Połomskiej wykonaliśmy legendarne „łapacze snów”.
Mieliśmy również możliwość skorzystania z Gminnej Hali Sportowej, dlatego też z chęcią udaliśmy się na zajęcia sprotowe aby zadbać o formę fizyczną.

Zapraszamy do fotogalerii.


GALERIA

Powrót do strony głównej

© 2020 gokpiatnica.pl / Polityka prywatności i Cookies