Bilety na program satyryczny Krzysztofa Daukszewicza "Zjedz kawiorek" dostępne od 21 lutego 2019 r. Cena biletu - 30 zł

Półmetek FERIADY 2019

Oto w jaki sposób minął pierwszy tydzień tegorocznej edycji FERIADY.
Oprócz codziennej porcji gier i zabaw, przeprowadziliśmy warsztaty zdobienia toreb bawełnianych, odbył się mini konkurs plastyczny na „Portret Babci i Dziadka”, a także przeprowadziliśmy zajęcia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Instruktarzu udzielał p. Jerzy Cichowicz – wieloletni instruktor pierwszej pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża.
W naszym Ośrodku, gościliśmy też p. Irenę Barcicką z Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi, która odkryła nam sekrety zimowego życia ptaków oraz ich prawidłowego dokarmiania. Odwiedziliśmy łomżyński Teatr Lalki i Aktora, gdzie obejrzeliśmy baśń okolicznościową, powstałą z okazji 600-lecia nadania praw lokacyjnych Łomży pt. „Zaczarowany Jeleń” oraz poznaliśmy interaktywną wystawę pt. „Wszystko jest liczbą” w Muzeum Północno-Mazowieckim” w Łomży.
W Łomży gościliśmy też przy okazji dwugodzinnego pobytu w Parku Wodnym MOSiR. Naszym uczestnikom zapewniliśmy również sporą dawkę emocji związanych z rywalizacją w zawodach sportowych, które przeprowadziła p. Karolina Chaberek w Gminnej Hali Sportowej w Piątnicy.

Dziękujemy bardzo p. Irenie z ŁPKDN, p. Karolinie oraz p. Jerzemu za bezinteresowne zaangażowanie się w prowadzone przez nasz Ośrodek działania kulturalne na rzecz dzieci i młodzieży.
Dziękujemy również Damianowi Sobolewskiemu za nieocenioną pomoc w realizacji programu FERIADY 2019.