W dniach 20-23 września Gminny Ośrodek Kultury w Piątnicy jest nieczynny.
Realizacja projektu "Podróże po kulturze - historia, tradycja, sztuka" - wyjazd do Lublina i okolic.
Za utrudnienia przepraszamy.

Koncert na 100-lecie niepodległości

Zdobywca I miejsca w konkursie piosenki - czteroletni Antoś z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piątnicy, który zaprezentował się na scenie w piątkowym koncercie (9.11.2018 r.), zapewne nie do końca był zorientowany w temacie obchodów 100-lecia niepodległości, ale faktem jest, że poprzez udział w naszych konkursach, on oraz pozostałe 168 młodych osób dołączyło do milionów Polaków świętujących tę rocznicę.

W koncercie pt. „Rozamitości folkowo-patriotyczne” wystąpili laureaci wyjątkowej edycji Nadnarwiańskiego Konkursu Piosenki dla Dzieci i Młodzieży, Zespół Seniorów Piątniczanie, a także gwiazda wieczoru – zespół Redlin.
Ważnym wydarzeniem w czasie koncertu było wręczenie zasłużonych nagród oraz dyplomów laureatom konkursu piosenki oraz konkursu plastycznego. Nagrody wręczyli Wójt oraz Sekretarz Gminy Piątnica.
Koncert prowadzony przez p. Piotra Zduńczyka był przedostatnim wydarzeniem w kalendarzu imprez projektu pn. „Rozamitości folkowo-patriotyczne”.

Dziękujemy kierownictwu oraz pracownikom Centrum Usług Samorządowych w Piątnicy za pomoc przy organizacji koncertu.