Menu
ul. Szkolna 25, 18-421 Piątnica Poduchowna 86 216 44 34 gok@gokpiatnica.pl
Urząd Gminy Piątnica

Wyniki konkursu plastycznego "Rozmaitości folkowo-patriotyczne"

Prezentujemy wyniki konkursu plastycznego o zasięgu powiatowym (z wyłączeniem miasta Łomża) pn. „Rozmaitości folkowo-patriotyczne”, który tak jak tegoroczny konkurs piosenki, wpisał się w działania projektowe o tym samym tytule.
Na konkurs wpłynęło 128 prac z placówek oświatowych z Podgórza, Piątnicy, Jedwabnego, Dobrzyjałowa, Drozdowa, Kisielnicy, Wygody, Olszyn, Jarnut oraz Miastkowa.

Jury konkursu, w składzie: p. Marta Kisiel – przewodnicząca, p. Izabela Cierpikowska oraz p. Agnieszka Wysocka, postanowiło nagrodzić i wyróżnić:

kategoria – PRZEDSZKOLE

1 miejsce – Jakub Pielaszkiewicz / Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy

1 miejsce – Marta Zakrzewska/ Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy

1 miejsce – Barbara Kowalewska / Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy

2 miejsce – Joanna Fabin / Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy

2 miejsce – Laura Pruszkowska/ Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy

2 miejsce – Filip Baczewski/ SP Dobrzyjałowo

3 miejsce – Iga Karpińska / Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy

3 miejsce – Lena Popkowska / Szkoła Podstawowa w Dobrzyjałowie

kategoria – SZKOŁA PODSTAWOWA / KLASY I-III

1 miejsce – Emilia Gregorek/ Szkoła Podstawowa w Podgórzu

1 miejsce – Aleksander Jackowski/ Szkoła Podstawowa w Podgórzu

2 miejsce – Lena Choińska/ Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy

2 miejsce – Weronika Szumowska/ Szkoła Podstawowa w Dobrzyjałowie

3 miejsce – Szymon Zych/ Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy

3 miejsce – Lena Borkowska/ Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy

Wyróżnienia: Izabela Zalewska/ Szkoła Podstawowa w Wygodzie

Rafał Kołakowski/Szkoła Podstawowa w Olszynach

kategoria – SZKOŁA PODSTAWOWA / KLASY IV-VI

1 miejsce – Oliwia Nikonowicz / Szkoła Podstawowa w Drozdowie

1 miejsce – Wiktoria Ksepka / Szkoła Podstawowa w Drozdowie

1 miejsce – Julia Choińska / Zespół Szkolno - Przedszkolny w Piątnicy

2 miejsce – Błażej Chyl/ Szkoła Podstawowa w Wygodzie

2 miejsce – Wiktoria Cieśnicka / Szkoła Podstawowa w Drozdowie

3 miejsce – Katarzyna Boguska / Szkoła Podstawowa w Jarnutach

3 miejsce – Karolina Glińska/ Szkoła Podstawowa w Olszynach

3 miejsce – Amelia Cieśnicka / Szkoła Podstawowa w Drozdowie

Wyróżnienia: Kacper Kołakowski / Szkoła Podstawowa w Podgórzu

Daria Korwek / Szkoła Podstawowa w Kisielnicy

kategoria: SZKOŁA PODSTAWOWA / KLASY VII ORAZ GIMNAZJUM

1 miejsce – Julia Majewska / Zespół Szkolno - Przedszkolny w Piątnicy

1 miejsce – Paulina Miłosek / Zespół Szkolno - Przedszkolny w Piątnicy

1 miejsce – Klaudia Kuczyńska / Szkoła Podstawowa w Miastkowie

2 miejsce – Łukasz Sobczyński / Zespół Szkolno - Przedszkolny w Piątnicy

2 miejsce – Julia Orłowska / Szkoła Podstawowa w Jedwabnem

3 miejsce – Julia Skowrońska / Szkoła Podstawowa w Miastkowie

GRATULUJEMY!!!

Uroczyste wręczenie nagród nastąpi 9 listopada br. (piątek) podczas koncertu pn. „Rozmaitości folkowo-patriotyczne” z okazji 100 rocznicy odzyskania Niepodległości, który rozpoczniemy o godzinie 17:00 w Gminnej Hali Sportowej w Piątnicy. Więcej

Zapraszamy serdecznie.

Na odbiór nagród czekamy do 16 listopada. Po tym okresie nieodebrane nagrody przejdą na rzecz Organizatora i zasilą pulę nagród w kolejnych konkursach organizowanych przez nasz Ośrodek.

Wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy na kolejne wydarzenia kulturalne organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Piątnicy.


GALERIA

Powrót do strony głównej

  • Kalendarz Imprez
  • Ogłoszenia
  • Konkursy
  • Projekty
  • Wynajem / usługi
  • Kontakt
  • Gminny Ośrodek Kultury Piątnica

    ul. Szkolna 25, 18-421 Piątnica Poduchowna

    86 216 44 34

    gok@gokpiatnica.pl

    © 2018 gokpiatnica.pl / Polityka prywatności i Cookies