„Na skrzydłach wolności” - koncert

„Na skrzydłach wolności” to wyjątkowy i wzruszający koncert, którego mieszkańcy naszej gminy mieli okazję wysłuchać w minioną sobotę (12.11.2022 r.) w naszym Ośrodku. Autorami tego emocjonującego wydarzenia był zespół Winyl Band, którego występ, z całą pewnością był ozdobą obchodów Narodowego Święta Niepodległości w naszej gminie. Do dziś jesteśmy pod wielkim wrażeniem tego co usłyszeliśmy. Genialnie dobrany repertuar, świetne aranżacje, zawodowa gra muzyków i te wokale! I nie jest to tylko nasza opinia. To samo wyraziła oczarowana publiczność, która po występie zgotowała artystom owację na stojąco.

W wydarzeniu brał udział również Zespół Seniorów Piątniczanie oraz p. Piotr Zduńczyk, który przedstawił krótki referat nt. walki narodu polskiego o suwerenność i niepodległość Ojczyzny, za co gorąco dzięujemy.

I jeszcze jedno. Wspomnimy, że każdy uczestnik wydarzenia, na wejściu otrzymał pamiątkowy kotylion, wykonany własnoręcznie przez młodzież z Koła Plastycznego Świetlicy Wiejskiej w Drozdowie oraz pracowników naszego Ośrodka.

„Na skrzydłach wolności” - koncert